Vacatures

Bij handbalvereniging Groesbeeks Glorie zijn we altijd op zoek naar enthousiaste vrijwilligers die ons team willen versterken! Op deze pagina vind je verschillende vacatures voor belangrijke functies binnen de vereniging. Momenteel hebben we openstaande posities zoals Penningmeester, lid van de Activiteitencommissie, en de Ledenadministratie. Wil jij een steentje bijdragen aan onze gezellige vereniging? Bekijk dan snel de vacatures.

Voorzitter

Wij zijn op zoek naar een betrokken Voorzitter die het bestuur komt versterken. In deze rol ben je hét aanspreekpunt van de vereniging en zorg je samen met het bestuur dat alles binnen de club goed blijft draaien.

Het tijdsbeslag varieert per periode: in rustige weken kost het ongeveer één uur per week, maar tijdens drukke periodes (bijvoorbeeld bij teamindelingen of grote activiteiten) kan dit oplopen tot meerdere avonden.

Wat ga je doen?

Je houdt je vooral bezig met:

• Het voorzitten van bestuurs- en ledenvergaderingen
• Contact onderhouden met gemeente, NHV en andere externe partijen
• Aanspreekpunt zijn voor commissies, leden en ouders
• Coördineren van algemene verenigingszaken
• Het vertegenwoordigen van de vereniging bij activiteiten en evenementen

Voorbeelden van werkzaamheden

• Opstellen en leiden van vergaderingen
• Jaarlijks overleg met alle commissievertegenwoordigers
• Doorzetten van binnenkomende e-mails naar de juiste commissie
• Jaarlijkse subsidieaanvraag in samenwerking met de penningmeester
• Bijwonen van Clusteroverleggen van het NHV
• Welkomstwoord bij de seizoensopening en huldigen van kampioenen

Kan jij makkelijk communiceren met verschillende mensen binnen en buiten de vereniging? Denk jij graag mee over het beleid en de ontwikkeling binnen Groesbeeks Glorie en krijg je energie van het verbinden van mensen en commissies? Kun je goed schakelen en het overzicht houden wanneer dat nodig is? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Denk jij dat bovenstaande taken goed bij je passen en wil je graag meer weten? Laat het ons dan weten via bestuur@groesbeeksglorie.nl

Penningmeester

Als penningmeester ben je lid van het bestuur en samen met de andere bestuurders verantwoordelijk voor het reilen en zeilen binnen de vereniging. Daarnaast ben je als penningmeester degene die zich bezighoudt met de financiën. Binnen Groesbeeks Glorie doe je deze taken samen met Juul Thijssen. Je moet hierbij denken aan:

Structureel:
• Bijwonen bestuursvergaderingen – taak penningmeester
• Communicatie met de gemeente & subsidie aanvragen – taak penningmeester
• Opstellen van de jaarlijkse begroting – taak penningmeester
• Bijhouden van de penningmeester mailbox – taak Juul Thijssen
• De betalingen van facturen en declaraties – taak Juul Thijssen
• Financiële administratie boeken - taak Juul Thijssen
• Contributie en facturatie incasseren – gezamenlijke taak penningmeester & Juul Thijssen

Incidenteel:
• Wisselgeld bestellen & natellen – taak penningmeester
• Financiële specificatie opstellen – taak penningmeester
• Financiële administratie diverse activiteiten - gezamenlijke taak penningmeester & Juul Thijssen

Denk jij dat bovenstaande taken bij jou passen en zou je graag meer willen weten? Laat het ons weten via bestuur@groesbeeksglorie.nl

Secretaris

Als secretaris is je belangrijkste taak om alles goed vast te leggen op papier. Het voordeel van deze functie is dat het naast de vergaderingen vrij in te plannen is, en het weinig voorkomt dat er zaken ad hoc moeten gebeuren. De volgende taken horen bij het werk van secretaris: 
  • Actief bijwonen van de bestuursvergaderingen welke ongeveer iedere 6 weken plaatsvinden. 
  • Het maken van de notulen na afloop van de vergadering.
  • Notuleren tijdens de ALV en ervoor zorgen dat de notulen uitgewerkt worden 
  • Aan het begin van het seizoen VOG's aanvragen voor trainers, coaches en het bestuur 
  • Het behandelen van de post, dit is in het geval van Groesbeeks Glorie minimaal 
  • Aanmelden voor acties en activiteiten zoals Rabo clubsupport en het feest der kampioenen
In totaal is de belasting gemiddeld genomen ongeveer 1-2 uur per week. Af en toe zal er een piek zijn, maar dit is vaak ook zelf te plannen. 

Heb je interesse of inhoudelijke vragen, laat het ons weten: bestuur@groesbeeksglorie.nl

Jeugdtrainer

Ben jij de enthousiaste trainer die onze jeugd met plezier beter wil leren handballen? Heb jij passie voor handbal, een positieve uitstraling en de wil om jonge spelers het beste uit zichzelf te laten halen? Dan zoeken wij jou!

Wij zijn een gezellige, ambitieuze handbalvereniging waar de jeugd een belangrijke plek heeft. Als trainer werk je niet alleen aan techniek en conditie, maar ook aan plezier, samenwerking en sportiviteit. Jij zorgt ervoor dat kinderen zich ontwikkelen, vertrouwen krijgen en vooral met veel plezier handbal spelen.

Lijkt het jou leuk om één of meerdere jeugdteams te trainen en hen te begeleiden tijdens wedstrijden?
Wij trainen en spelen in sporthal Heuvelland te Groesbeek. Stuur ons een berichtje via bestuur@groesbeeksglorie.nl, dan maken we graag kennis met jou!

Lid sponsorcommissie

De sponsorcommissie is verantwoordelijk voor het onderhouden van het contact met huidige sponsoren, werven van nieuwe sponsoren en het inzetten van acties en ideeën die ervoor zorgen dat er extra geld in het laatje komt. Denk hierbij bijvoorbeeld aan kledingsponsor, reclame doeken met sponsoren in de sporthal en de loterij. Heb je affiniteit met sponsoring of heb je talent in organiseren, dan kunnen we jouw hulp goed gebruiken.

Heb je interesse of inhoudelijke vragen, laat het ons weten: sponsorcommissie@groesbeeksglorie.nl